hack forum

hack forumu

hack forum

hack forumu

nulled script Methods - Anket Sitesi | Min. Ödeme 10$| Günlük 2$ Üzeri Kazanç | Nullscp Nulled Scripts

What's new

Methods Anket Sitesi | Min. Ödeme 10$| Günlük 2$ Üzeri Kazanç (1 Viewer)

probot6850

LV
0

Reaction score
0
Arkadaşlar yıllık izinde bir siteyi test etme imkanım oldu. 3-5 dolar kazanmak için değil de, pasif gelir oluşturabilirmiyiz açısından. Dönüşümler olumlu görünüyor. Landing Page hazırlatıyorum İspanyolca işlenmiş. Zira sitemiz en çok Güney Amerika en az ise Avrupa da kullanılıyor. Türkiye'den 4000 küsür aktif/inaktif kullanıcısı var.
Forumumuzdan da faydalanmak isteyenler olabilir diye hem tanıtım hem de izlenimlerimi yazmak istedim.

Özet Bilgi
pointright.png
Sitemiz TimeBucks
  • 2015'den beri aktif,
  • Sitede Anketler,Offerwalls,Görevler,Video izleme gibi çoklu kazançlar mevcut,
  • Minimum ödeme 10 dolar ve perşembe günleri otomatik yapılıyor (Payer,Litecoin,Bitcoin,Skrill,TransferWise )
  • Ref Kazancı %15
  • Ödeme alabilmek için hesabın doğrulanmasını istemekte.Doğrulama; 'TimeBucks' yazılı bir kağıtla fotoğraf çekinip,siteye yüklenme şeklinde tek seferlik olarak gerçekleşiyor.Ben bu adımı tamamladım.

star.png
Bir kaç tavsiye;
  • Siteye üye olacak arkadaşlar,daha önce her hangi bir anket paneline üye olmadıkları bir mail adresi ile üye olmaları faydalarına olacaktır. Zira mail adresini daha önce kullandıysanız, cpa networklar bunu işleyerek filtreleme yapıyor,anketler sınırlanıyor.
  • Adres ili olarak büyük şehirlere ve kadın profillerine daha çok anket gönderildiği bilinen bir gerçek.

moneybag.png
Son olarak soranlar olacaktır;ben bilerek ödeme yöntemi eklemedim siteye. Daha az komisyon ödemek için 100 dolar olunca TransferWise ile ödeme isticem. Sonra ise Litecoin'e dönücem.
Ben 300 aktif ref ile günlük 10 dolar pasif gelir hedeflemekteyim.Ancak zamanınız varsa günde 1-1.5 saat anket doldurarak 2-3 dolar kazanç sağlanıyor.

Users who are viewing this thread

Top Bottom